محمد فاضلی .:. m3

m31

محمد فاضلی .::. 3 میم

در این بخش سایت هایی که در حال کار روی اونها هستم و یا قبلا کار کردم و هنوز فعال هستند رو میارم . شاید اگر حئصله داشته باشم در انتها هم سایت هایی که قبلا کار کردم و الان تعطیل شدن رو میارم . نمونه کارهای طراحی سایت محمد فاضلی

 

رزومه کاری و زندگینامه من هم که الان تو همین سایت هستین .

 

فروشگاه من که شما هم میتونین محصولاتتون رو در اون بفروشین . تنها یک درصد از قیمت فروش رو کارمزد بر میداریم .

 

طراحی سایت من که اگر دوست دارین سایت اختصاصی خودتون رو داشته باشین میتونین از اونجا درخواست بدین

 

آموزشگاه من که میتونین در این سایت اطلاعات در زمینه کامپیوتر و اینترنت و برنامه نویسی و برنامه های کامپیوتری و موبایل رو بدست بیارین . بعضی آموزش ها پولی هستند ولی مطمئن باشین اونقدر مطالب رایگان میذاریم که نیاز خاصی به مطالب پولی نداشته باشین .

 

درخواست خدمات من که می تونین با اون هر چیزی که میخواین رو بپرسین و با کمترین هزینه به جوابتون برسین . اگر نیاز به راهنمایی – مشاوره – هم صحبت – یا هر چیز دیگه ای دارین در هر زمینه ای از ما توی این سایت بپرسین . با یه هزینهخیلی کم میتونین به نیاز و جواب سوالتون برسین .

 

سایت سه بعدی هم متعلق به برادرم هست که من مدیریت اون رو انجام میدم . در صورتی که نیاز به تکنولوژی چاپ سه بعدی و یا طراحی سه بعدی دارین میتونین از این سایت استفاده کنین.

 

فروش پنیر هم متعلق به عموی منه که اون هم مدیریتش دست منه . اگر خواستین پنیر مرغوب با قیمت مناسب خریداری کنین سری به این سایت بزنین.